22 Mayıs 2018 Salı

MİM - BLOG MUHASEBESİÇok değer verdiğim, takip etmekten keyif aldığım blogger arkadaşım Derya beni mimlemis.  Tabii ki hemen katıldım. Ben kimi mimlesem diye düşünüyorum ama bulamıyorum. Fransa da tatildeyim. Gezmekten uyumaya vakit yok. Kafam durdu resmen.  Beni takip eden blogger arkadaşlarımın hepsini mimlemis olayım. Dileyen uygulayıp,  paylaşsın. Derya' nın yazısına ulaşmak için linki tıklayınız :
 https://www.deryasoyguel.com/2018/05/sobelendim-mim-blog-muhasebesi.html?m=0

Gelelim sorulara :

❤Blog alemine nasıl girdin?
🍀Yazmalıyım, yazacağım, yazayım derken yazdım gitti ve blog alemine giriş yapmış oldum.

❤Hangi blog sana ilham oldu?
🍀Açıkçası ilham aldığım blog yoktu. Kendi hayatımdan, hayal gücümden, hayatın içinden ilham alarak yazdım, yazıyorum.

❤Bloğa Yazdığın İlk Yazı ve Son Yazı Arasında Fark Var Mı?
🍀Evet. İlk başta bana göre  çok fazla mizah vardı şimdi serpme mizah var. Yazdıkça insanın kelimeleri, ifadeleri, paylaşımları kas yapıyor.  Değişim  oldu, oluyor ve olacak diyorum.

❤Yakın Çevrendeki İnsanlar Bloğunu Biliyor mu?
🍀Evet, biliyor. Güzel geri dönüşler alıyorum.  Hepsini kocaman öpüyorum. Ayrıca yazılarımı ilk olarak paylaşan blogger arkadasim binkelam a ve destek olan herkese  teşekkür ediyorum. 😘

❤Blog Yazmak Yaşantına Ne Kattı Ya da Çıkarttı?
🍀Blog yazmak Potansiyelimi dışarı aktarmak için kanal görevini üstlendi.  Bilgi,  tecrübe ve düşünce dünyamı okuyan güzel insanlar ile pozitif iletişim kurmama vesile oldu.  Yazdıkça kendimde fark etmediğim geçmişe dönük veya an içinde var olan ne varsa yüzleşmemi sağladı. Fazlası var eksiği yok.   Yaşantıma sadece çok şey kattı diyebilirim.

❤Bloğunda Kaç Yazın ve Görüntülenmen Var?
🍀Bakayım bir saniye. 115 bebeğim yani yazım var ve 36,772 defa  görüntülenme var.  Yazdığım yazıları kaç kişi okumuştan ziyade hangi ülkelerden okunmuş ve okuyan kişilerin yüzünde tebessüm oluşturabildim mi ?  bu enerjiyle  paylaşıyorum. Çok kişinin okumasına da mutlu oluyorum tabi. Henüz yeniyim bu piyasada abiler ablalar. 😂 Çok  veya az diyebilmenin ölçüsü  nedir bilmiyorum ama okuyucu kitlemi seviyorum, enerjilerini hissediyorum.

Derya ' cim teşekkürler. Sizlere de okuduğunuz için teşekkür ederim. Güzel paylaşımlar ile çok yakında görüşmek üzere.

Sevda ALAN ELARABY


8 yorum:

 1. Ben tesekkür ederim canim 😍. Cok okunmak g8receli bir sey. Benim kriterim kalici miyim, kalitemi bozmadan devam ediyor muyum, birilerinin kalbine dokunabiliyormuyum. Gerisi bos bana göre. Zaman gectikce okunma da artiyor. Bir blogun tam oturmasi zaten birkac yillik bir sürec. Sen özgünlügünü ve samimiyetini bozma. Gerisi hep kendiliginden gelir.

  YanıtlaSil
 2. daha çok paylaşımlarda görüşmek üzere , sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. :) ay mizahlı yaz yinee yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fransa yazısı geliyor. Mizahın içine düştüm ve yazıyorum. Yakında yayında deeptone. :)

   Sil
 4. Samimiyet önemli :) Samimiyetinizde belli yazıdan :) Sayısal rakamların da o yüzden pek önemi yok :)

  YanıtlaSil
 5. Çok teşekkür ederim. Yorumunuz benim için kıymetli.

  YanıtlaSil